26 augustus
We gaan vandaag verder met onze reis in slakkengang door Frankrijk.
Daarom beginnen we met het negeren van de Autoroute en rijden we –
lekker rustig – via de D-weg langs de
Loire naar Blois. Die stad doorkruisen kost best tijd maar dan volgt het
mooiste stuk van deze route, pal langs de rivier, naar Tours.
Wij nemen
weliswaar de tijd voor onze slakkengang maar de klok draait wel door, daarom
wijken we in Tours af van ons principe en smokkelen we onszelf 100 kilometer
over de tolweg naar Poitiers. Daar nemen we de N10 naar Bordeaux. Geen tolweg
maar eigenlijk doet deze vierbaansweg niet onder voor een echte autoroute. Rustig
maar gestaag zoeven we langs zonnebloemvelden, bosschages en wijnstokken.
Einde
van de middag hopen we een plaatsje te vinden op een camperplaats bij wijngoed
Esther, net ten Noorden van Bordeaux. Helaas blijken alle zes de plekjes daar
gereserveerd. Wij komen uiteindelijk (gewoon) terecht op de camping, vlakbij
Bordeaux, Le Village du Lac (afslag 5). Nog net op tijd voor een glaasje wijn
en onze avondmaaltijd in de zon.
We hebben vandaag 445
kilometer gereden en hebben daar 8 uur over gedaan, inclusief boodschappen doen
in Blois en stops voor lunch (met zicht op de Loire) en tanken.
Overnacht: www.camping-bordeaux.com
GPS: N44.897395,-0.582662
Overnacht: www.camping-bordeaux.com
GPS: N44.897395,-0.582662